Operátor/ka stk - pokladníci v organizacích, České Budějovice

Obchod a cestovní ruch, Finance / Operátor/ka stk - pokladníci v organizacích

Společnost STK České Budějovice s.r.o.

Místo pracoviště Pekárenská 255, České Budějovice
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 30 000 - 32 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátor/ka stk - pokladníci v organizacích (Pekárenská 255, České Budějovice)

Co Vás čeká:
Práce v přátelském kolektivu.
Benefity:
- Zázemí velké stabilní společnosti.
- 5 týdnů dovolené.
- Závodní stravování - jídelna s kantýnou.
- Čerpání pohonných hmot za zvýhodněné ceny.
- Benefity - příspěvek na volnočasové aktivity,program ČEDOK, T-mobile aj.
Více na www.jihotrans.cz
Činnosti:
- Aktivní komunikace se zákazníky.
- Příjem dokladů a plateb při příjmu vozidel STK.
- Zadávání dat do sytému.
- Základní účetní činnosti.
Očekáváme:
- Ukončené střední vzdělání s maturitní zkouškou.
- Praxe vítána.
- Samostatnost, spolehlivost, pečlivost (práce s finanční hotovostí).
- Základní znalost účetnictví výhodou.
- Trestní bezúhonnost.
- Spolehlivost, pečlivost a samostatnost.

Informace o společnosti STK České Budějovice s.r.o.

STK České Budějovice s.r.o.
Pekárenská 255
České Budějovice
37004
IČO: 25151193
aktualizováno před více než rokem