Operátor/ka výroby - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru, Valašské Meziříčí

Výroba a provoz / Operátor/ka výroby - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru

Společnost DELICIJA J+M s.r.o.

Místo pracoviště Zašovská 750, Valašské Meziříčí
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 17 500 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátor/ka výroby - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru (Zašovská 750, Valašské Meziříčí)

OPERÁTOR/KA VÝROBY
NÁPLŇ PRÁCE: Práce je svým charakterem vhodná i pro ženy - není fyzicky náročná na zvedání těžkých břemen. Taktéž nepožadujeme žádné speciální znalosti a dovednosti, práce je tedy vhodná i pro absolventy. Jedná se o manipulaci s výrobky z papírového materiálu.
NABÍZÍME: Možnost ubytování.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky paní Rýparová, tel.: 777 341 515, nebo emailem na adresu:
ov.19.4.21

Benefity pracovní pozice

  • Ubytování

Informace o společnosti DELICIJA J+M s.r.o.

DELICIJA J+M s.r.o.
Zašovská 750
Valašské Meziříčí
75701
IČO: 28645634
aktualizováno před asi 3 roky

Další pracovní nabídky v okrese Vsetín v oboru Výroba a provoz

Všechny pracovní inzeráty v okrese Vsetín v oboru Výroba a provoz