Operátor/operátorka výroby - ostatní pracovníci na zpracování plechu, Velemyšleves

Výroba a provoz / Operátor/operátorka výroby - ostatní pracovníci na zpracování plechu

Společnost GESTAMP LOUNY s.r.o.

Místo pracoviště Průmyslová 61, Velemyšleves
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 22 600 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátor/operátorka výroby - ostatní pracovníci na zpracování plechu (Průmyslová 61, Velemyšleves)

místo výkonu práce:Průmyslová zóna Triangle č.p. 61 Velemyšleves
třísměnný + nepřetržitý provoz
Náplň práce: Obsluha poloautomatických strojů - laser, horký lis, svařovací roboti
požadujeme: dobrý zdravotní stav (práce ve stoje),
13.plat., osobní ohodnocení, dovednostní bonus, 25 dní dovolené/rok, příplatky dle zákoníku práce, příspěvky na dopravu, hrazené firemní stravování 1 jídlo/směnu
kontakt:

Informace o společnosti GESTAMP LOUNY s.r.o.

GESTAMP LOUNY s.r.o.
Průmyslová 61
Velemyšleves
43801
IČO: 29044189
aktualizováno před 7 měsíci