Operátor zásobování s vzv - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Valašské Meziříčí

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Operátor zásobování s vzv - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost Manuvia Bonjob s.r.o.

Místo pracoviště Hranická 430, Valašské Meziříčí
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 22 000 - 26 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátor zásobování s vzv - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Hranická 430, Valašské Meziříčí)

Náplň práce:
o Evidence zboží
o Přijímání zboží
o Vychystávání zboží pro zákazníky
o Nakládka a vykládka kamionů
o Ukládání zboží ve skladech
o Kontrola zboží
Nabízíme:
o Průměrná mzda 24.000 Kč
o Příspěvek na ubytování 38 Kč/odpracovaná hodina
o Docházkový, výkonnostní bonus
o Možnost týdenních záloh
o Volné víkendy
o Příspěvek na stravné - stravování v podnikové jídelně
o Denně čisté pracovní oblečení
o Práce ve třísměnném provoze nebo pouze odpolední směna
o Přesčas 25 %, víkend 20 %, noční 30,-/h,
o Docházkový bonus, Výkonnostní bonus, za prac.prostředí 10 Kč
o Vystavení ZP při vstupní prohlídce
o Doprava zdarma - Korňa, Turzovka, Vysoká nad Kysucou, Makov a směr Valašské Meziříčí
Požadujeme:
o Zkušenost řízení VZV (průkaz nemusí být platný)
o Dobrou fyzickou kondici
o Zručnost, spolehlivost, důslednost
o Ochotu pracovat ve třísměnném provozu
o Praxe v potravinářství výhodou
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 734 168 146 v době od 8:00-14.00 hodin nebo e-mailem na

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování
  • Jízdní výhody
  • Ubytování

Informace o společnosti Manuvia Bonjob s.r.o.

Manuvia Bonjob s.r.o.
Hranická 430
Valašské Meziříčí

IČO: 29452198
aktualizováno před 11 měsíci

Další pracovní nabídky v okrese Vsetín v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz

Všechny pracovní inzeráty v okrese Vsetín v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz