Operátoři v elektrovýrobě - montážní dělníci elektronických zařízení, Stod

Výroba a provoz / Operátoři v elektrovýrobě - montážní dělníci elektronických zařízení

Společnost Murr CZ, s.r.o.

Místo pracoviště Průmyslová 762, Stod
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 22 500 - 29 500 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátoři v elektrovýrobě - montážní dělníci elektronických zařízení (Průmyslová 762, Stod)

Místo výkonu Průmyslová 762, Stod.
Náplň práce: letování, montáž, vstřikovací lisy, balení, zalévání, potisk, elektrické zkoušení, osazování součástek.
uchazeč musí splňovat: schopnost práce ve dvousměnném provozu (6:00 - 14:00 a 14:00 - 22:00), manuální zručnost, základní znalost ovládání PC (Windows), projít vstupním testem.Výhodou je zkušenost s letováním či jiná praxe v elektrotechnické výrobě.
Nabízíme: dotované stravování, možnost autobusové dopravy nebo příspěvek na dopravu.

Informace o společnosti Murr CZ, s.r.o.

Murr CZ, s.r.o.
Průmyslová 762
Stod
33301
IČO: 25739379
aktualizováno před asi 2 roky