Operátoři výroby - drtiči - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu, Valašské Meziříčí

Výroba a provoz / Operátoři výroby - drtiči - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Společnost CIE PLASTY CZ. s.r.o.

Místo pracoviště Hranická 328, Valašské Meziříčí
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 23 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátoři výroby - drtiči - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu (Hranická 328, Valašské Meziříčí)

OPERÁTOŘI VÝROBY - DRTIČI

PRACOVIŠTĚ PRŮMYSLOVÁ ZÓNA LEŠNÁ

POŽADUJEME: praxe ve výrobním závodě automotive výhodou, důslednost, pečlivost, spolehlivost, přesnost a pozornost při práci, jasná, otevřená a nekonfliktní komunikace,
orientace na výsledek, ochota pracovat ve směnném/nepřetržitém provozu.
NÁPLŇ PRÁCE: obsluha drtičky, drcení plastových dílů dle požadavků výroby, výměna nožů
a dalších komponent stroje, zajištění pořádku v prostoru pracoviště drtičky, zodpovědnost za správné uskladnění materiálů po drcení dle jednotlivých variant.
NABÍZÍME: možnost ročního bonusu a příspěvku na letní dovolenou, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, věrnostní odměny, dovolená v délce 5 týdnů.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 771 260 603 v po-pá v době od 8:00-14:00 hodin nebo e-mailem na
ov. 27.2.2023

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Dovolená navíc
  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti CIE PLASTY CZ. s.r.o.

CIE PLASTY CZ. s.r.o.
Hranická 328
Valašské Meziříčí
75701
IČO: 26792605
aktualizováno před asi rokem