Ostraha prodejny lidl - ostatní pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur, Přerov

Obrana a ochrana / Ostraha prodejny lidl - ostatní pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

Společnost NAXX GUARD a.s.

Místo pracoviště Lipnická 3253, Přerov
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 18 500 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Ostraha prodejny lidl - ostatní pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur (Lipnická 3253, Přerov)

Nástup možný IHNED. Směny 10 - 12-ti hod., Nepravidelný 40 ti hodinový pracovní fond dle požadavku manažera.

Náplň práce:
Pochůzky po prodejně, zajištění ostrahy a ochrany majetku, dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost

Požadujeme:
Praxe v oboru a certifikát strážného výhodou (není podmínkou), dobrou pracovní morálku, trestní bezúhonnost, věk nad 18 let, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, znalost a schopnost dodržování základů etiky - vstřícné a slušné vystupování

Nabízíme:
Zajištění certifikátu strážného, možnost práce i na DPP; odměny; možno čerpat zálohu na mzdu;
pracovní poměr na dobu určitou, s možností prodloužení

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním strukturovaného životopisu na e-mail:
- telefonicky (Po-Pá 9.00 - 16.00 hod.) na čísle 737 087 145 - paní Lenka Hanušová
Poznámka:
Prosíme zájemce, aby nechodili na pracoviště, kontaktní osoba má sídlo na jiné adrese

Informace o společnosti NAXX GUARD a.s.

NAXX GUARD a.s.
Lipnická 3253
Přerov
75002
IČO: 9639934
aktualizováno před asi 2 roky