Pečovatelé v oblasti domácí péče a ter.soc.služby - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče, Kolín

Zdravotnictví / Pečovatelé v oblasti domácí péče a ter.soc.služby - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče

Společnost Městské sociální a zdravotní služby

Místo pracoviště Nad Zastávkou 64, Kolín
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 22 000 - 31 070 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Pečovatelé v oblasti domácí péče a ter.soc.služby - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče (Nad Zastávkou 64, Kolín)

První kontakt:
Živná Jana, tel.: 601 304 921, Po - Pá 9 - 14 hod
osobně: Nad Zastávkou 64, Kolín, mezi 10 - 12 hod.

Nutný kurz pracovníka v sociálních službách či škola ohledně péče o klienty.
Plat je určen tarify podle odpracovaných let.

Náplň práce:
Péče o klienta - hygiena, oblékání, krmení, polohování, doprovody k lékaři, nákupy, úklid atd....
Jedná se o terénní službu.

Požadujeme čistý trestní rejstřík, ŘP sk. B.

Zaměstnanecké výhody:
Zaměstnanecké bonusy z FKSP (např. příspěvky na obědy, příspěvek na penzijní připojištění, bezúročná půjčka).

Informace o společnosti Městské sociální a zdravotní služby

Městské sociální a zdravotní služby
Nad Zastávkou 64
Kolín
28002
IČO: 873667
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Pečovatelé v oblasti domácí péče a ter.soc.služby - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče