Pomocný dělník (m,ž) - pomocní dělníci ve výrobě, Ústí nad Labem

Výroba a provoz / Pomocný dělník (m,ž) - pomocní dělníci ve výrobě

Společnost SEVEROTISK s.r.o.

Smluvní vztah práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Mezní 3312, Ústí nad Labem
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 109 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Pomocný dělník (m,ž) - pomocní dělníci ve výrobě (Mezní 3312, Ústí nad Labem)

Náplň práce:
* při nakládání do stroje kontrola podle vzorového archu, obálky nebo tiskové přílohy shodnost nakládaného archu, obálky nebo tiskové přílohy
* kontrolování shodnost nakládaného archu podle čísla zakázky na archu a výrobním příkaze
* kontrola kvality nakládaného archu, obálky nebo tiskové přílohy; kontrola při odběru podle výrobního příkazu: počet balíků na řadě, počet řad a správné uložení na palety, druh použité palety, počet ks v balíku, způsob balení
* rozebíraní archů a zpětné nakládání do stroje provádí pouze pod dozorem seřizovače nebo mistra
* kontrola hřbetů, ořezu a skobiček
Požadujeme:
* PLNOLETOST
* manuální zručnost
* spolehlivost, zodpovědný přístup
* ochotu pracovat na 12hod. směnách
Nabízíme:
* nástup možný DLE DOMLUVY
* nástupní mzda na DPČ 109 Kč/ hod
* práce na DPČ, možnost při vzájemné spokojenosti na HPP
* nepřetržitý provoz (12ti hodinové směny) KRÁTKÝ/DLOUHÝ TÝDEN
* zázemí stabilní společnosti
* dobrou dopravní dostupnost do zaměstnání (místo výkonu Mezní 7, Severní Terasa)
Kontakt: e-mailem

Informace o společnosti SEVEROTISK s.r.o.

SEVEROTISK s.r.o.
Mezní 3312
Ústí nad Labem
40011
IČO: 28223152
aktualizováno před 7 měsíci