Pracovníci do výroby - montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů, Vsetín

Výroba a provoz / Pracovníci do výroby - montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů

Společnost STÍN KOVO s.r.o.

Místo pracoviště Zbrojovácká 1487, Vsetín
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 22 000 - 32 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovníci do výroby - montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů (Zbrojovácká 1487, Vsetín)

PRACOVNÍCI DO VÝROBY
Požadujeme: manuální zručnost, samostatnost a časová flexibilita, chuť učit se novým věcem
Náplň práce: výroba produktů stínící techniky, práce je rozdělena na několik jednoduchých pozic - např. vrtání, kompletace, balení; zaučíte se na konkrétní pozici; práce je svým charakterem vhodnější pro muže
Nabízíme: práci ve společnosti s dlouholetou tradicí, práci na ranní směnu, individuální přístup, důkladné zaškolení na jednotlivých pozicích, mzda po zaučení 22.000 - 32.000Kč dle individuálního výkonu
První kontakt: telefonicky v pracovních dnech od 8:00 hod. do 13:00 hod. na čísle: 730 182 167 nebo e-mailem na:
Ov.:14.9..

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Informace o společnosti STÍN KOVO s.r.o.

STÍN KOVO s.r.o.
Zbrojovácká 1487
Vsetín
75501
IČO: 28632346
aktualizováno před více než 3 roky