Pracovníci montáže hydraulických hadic - montážní dělníci ostatních výrobků, Zbraslavice

Výroba a provoz / Pracovníci montáže hydraulických hadic - montážní dělníci ostatních výrobků

Společnost CHARVÁT Group s.r.o.

Místo pracoviště Zbraslavice 394, Zbraslavice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 21 000 - 26 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovníci montáže hydraulických hadic - montážní dělníci ostatních výrobků (Zbraslavice 394, Zbraslavice)

Náplň práce:
o montáž a kompletace armovaných hydraulických hadic,
o obsluha výrobních a lisovacích strojů.

Požadujeme:
o SOU/SŠ (v technickém oboru velkou výhodou),
o pečlivost a odpovědný přístup k práci,
o manuální zručnost, samostatnost, chuť pracovat.

Nabízíme:
o HPP na dobu neurčitou,
o práci bez nočních směn v čistém pracovním prostředí,
o mzdu 21.000 Kč hrubého,
o důkladné zaškolení od zkušených kolegů,
o zaměstnanecké benefity: stravenky 118 Kč/odpracovaný den, příspěvek na penzijní/životní pojištění 300 Kč/měsíc, 22 dnů dovolené, příspěvek na dopravu, odměny za docházku 1.000,- Kč/měsíc, odměny za odpracované roky, finanční dary k životním jubileím, firemní akce, atd.,
o možnost zvýšení kvalifikace, kariérní růst v rámci celé společnosti.

V případě zájmu se hlaste telefonicky, nebo e-mailem.

Informace o společnosti CHARVÁT Group s.r.o.

CHARVÁT Group s.r.o.
Zbraslavice 394
Zbraslavice
28521
IČO: 27407667
aktualizováno před více než 2 roky