Pracovníci recyklačního centra - drtiště - manipulační dělníci ve výrobě, Vrdy

Výroba a provoz / Pracovníci recyklačního centra - drtiště - manipulační dělníci ve výrobě

Společnost GOLDBECK Prefabeton s.r.o.

Místo pracoviště Chrudimská 42, Vrdy
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 28 000 - 33 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovníci recyklačního centra - drtiště - manipulační dělníci ve výrobě (Chrudimská 42, Vrdy)

Náplň práce: Manuální práce, obsluha drtící linky, úklid, třídění materiálu.
Požadujeme: Samostatnost, zodpovědnost, důslednost.
Vhodné i pro absolventy.
Nabízíme: Práce na HPP. Stabilita a zázemí nadnárodního koncernu Goldbeck.
Výhody: 25 dní dovolené, dotované stravování, půlroční firemní bonus.
V případě zájmu pište na uvedený email, nebo volejte v době 7 - 14,30 hodin. Případně se dostavte osobně na adresu pracoviště od 7:00-14:30.

Informace o společnosti GOLDBECK Prefabeton s.r.o.

GOLDBECK Prefabeton s.r.o.
Chrudimská 42
Vrdy
28571
IČO: 49823329
aktualizováno před více než rokem