Pracovníci výroby vrat - seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích), Valašské Meziříčí

Výroba a provoz / Pracovníci výroby vrat - seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Společnost Pracanti s.r.o.

Místo pracoviště Hranická 771, Valašské Meziříčí
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 148 - 180 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovníci výroby vrat - seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) (Hranická 771, Valašské Meziříčí)

PRACOVNÍCI VÝROBY VRAT
POŽADUJEME: Zkušenost s obráběcími stroji, zaučíme Vás. Vyučení ve strojírenství, případně obdobném oboru. Týmová spolupráce. Spolehlivost, samostatnost. Manuální zručnost, fyzická zdatnost.
NÁPLŇ PRÁCE: Kompletace, montáž dveří a vrat, požárních uzávěru. Skládání pohonů. Zámečnické a manipulační práce při výrobě vratových systémů.
NABÍZÍME: POUZE JEDNOSMĚNNÝ PROVOZ, pracovní doba po-pá 6:00-14:30h. Dlouhodobé stabilní zaměstnání. Příspěvek na stravování. Odpovídající platové ohodnocení. Firemní benefity: 22 dní dovolené - 3 dny sick days, adt.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky pan Roman Polášek na tel.: 733 531 150 v době od 9:00 do 17:00 hod.. Případně zašlete životopis na adresu:
ov. 26.10.

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Pracanti s.r.o.

Pracanti s.r.o.
Hranická 771
Valašské Meziříčí
75701
IČO: 4724372
aktualizováno před více než rokem