Pracovník/pracovnice pro balení výrobků - ostatní pomocní pracovníci ve výrobě, Frýdlant nad Ostravicí

Výroba a provoz / Pracovník/pracovnice pro balení výrobků - ostatní pomocní pracovníci ve výrobě

Společnost LAKUM - KTL, a.s.

Místo pracoviště Ostravská 384, Frýdlant nad Ostravicí
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 20 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník/pracovnice pro balení výrobků - ostatní pomocní pracovníci ve výrobě (Ostravská 384, Frýdlant nad Ostravicí)

C04 z:4/9/2023
Náplň práce:
- pracovník pro svěšování, kontrolu a balení výrobků.
Požadujeme:
- zájem pracovat, spolehlivost.
Nabízíme:
- týden dovolené navíc, stravenky, výhodný mobilní tarif, vánoční balíčky, příspěvky na sportovní aktivity, příspěvky na děti, firemní akce i pro rodinné příslušníky
- odborná školení, osobní ohodnocení, roční bonusy.
Kontakt osobně, telefonicky, emailem.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti LAKUM - KTL, a.s.

LAKUM - KTL, a.s.
Ostravská 384
Frýdlant nad Ostravicí
73911
IČO: 25390538
aktualizováno před 8 měsíci