Pracovník/pracovnice technické kontroly - ostatní pomocní pracovníci ve výrobě, Frýdlant nad Ostravicí

Výroba a provoz / Pracovník/pracovnice technické kontroly - ostatní pomocní pracovníci ve výrobě

Společnost LAKUM - KTL, a.s.

Místo pracoviště Ostravská 384, Frýdlant nad Ostravicí
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník/pracovnice technické kontroly - ostatní pomocní pracovníci ve výrobě (Ostravská 384, Frýdlant nad Ostravicí)

C04 z:2/9/2022
Náplň práce:
- provádění výstupní kontroly, identifikace a měření nalakovaných výrobků, evidence kontrolních záznamů, kontrola balení výrobků.
Požadujeme:
- spolehlivost a zájem pracovat
Výhodou:
- zkušenosti v OTK výhodou, nikoliv podmínkou.
Nabízíme:
- týden dovolené navíc, stravenky, výhodný mobilní tarif, vánoční balíčky, příspěvky na sportovní aktivity, příspěvky na děti, firemní akce i pro rodinné příslušníky, odborná školení, osobní ohodnocení, roční bonusy.
Kontakt telefonicky, osobně, emailem.

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti LAKUM - KTL, a.s.

LAKUM - KTL, a.s.
Ostravská 384
Frýdlant nad Ostravicí
73911
IČO: 25390538
aktualizováno před více než rokem