Praktické sestry, Mníšek pod Brdy

Zdravotnictví / Praktické sestry

Společnost Domov pro seniory Pod Skalkou

Místo pracoviště Skalecké náměstí 500, Mníšek pod Brdy
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 35 000 - 37 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Praktické sestry (Skalecké náměstí 500, Mníšek pod Brdy)

Místo práce: Domov pro seniory Pod Skalkou, Skalecké náměstí 500, 252 10 Mníšek pod Brdy, Praha - západ

Náplň práce
Poskytování komplexní ošetřovatelské péče v nepřetržitém dvousměnném provozu (denní směna 06.00-18.00 hodin, noční směna 18.00-06.00hodin

Požadujeme:
- způsobilost k výkonu povolání zdravotního asistenta dle § 30, odstavce 1) vyhlášky č. 55/2011 Sb. pod odborným dohledem všeobecné sestry
- trestní bezúhonnost, komunikativnost, empatii
- empatii, flexibilitu, schopnost týmové práce
- znalost práce s PC (v programu)
- očkování proti hepatitidě typu "B"

Nabízíme:
Práce na plný i částečný úvazek, možnost stravování, vzdělávací kurzy, možnost přespání po službě (pouze do 31. 12. 2015). Nástup možný ihned. Plat dle státních platových tabulek - cca 11.780 Kč základní + nárůst o dosaženou praxi, po zkušební době osobní ohodnocení, 4 týdny dovolené, firemní akce.

Termín nástupu: možný ihned.

Dotazník pro uchazeče a životopis zašlete na e-mail: případně nás kontaktujte na tel: 318 591 381.

Informace o společnosti Domov pro seniory Pod Skalkou

Domov pro seniory Pod Skalkou
Skalecké náměstí 500
Mníšek pod Brdy
25210
IČO: 47002654
aktualizováno před téměř 3 roky