Prodavač/ka do pekárny - prodavači potravinářského zboží, Pardubice

Obchod a cestovní ruch / Prodavač/ka do pekárny - prodavači potravinářského zboží

Společnost Centrum Kosatec, z. s.

Místo pracoviště Sladkovského 2824, Pardubice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 10 650 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Prodavač/ka do pekárny - prodavači potravinářského zboží (Sladkovského 2824, Pardubice)

Baví Vás prodávat a chcete mít kolem sebe prima lidi?
Do naší prodejny v Kosatec II hledáme kolegu/yni na HPP na pozici prodavač/ka.
Pracovní doba od PO až PÁ, od 06:30 - 16:00 hod
Co Vás případně čeká, pokud se domluvíme na nástupu?
- HPP na 4 hodiny
- příjemné, nově zrekonstruované prostřední
- skvělý kolektiv, který Vás zaučí
- systém firemních benefitů
Náplň práce:
- zajišťování provozu prodejny, doplňování zboží
- provádění hygienicko-sanitační činnosti, dodržování bezpečnostních předpisů a zásad
- přijímání objednávek
- inkaso plateb a spolupráce s pokladnou
- uskladňování a kontrola zboží
Místo je vyhrazeno pouze pro osoby s OZP nebo OZZ.
Požadujeme:
- pracovitost
- zkušenost s obsluhou
- vyučení v oboru prodavač/ka
- zkušenost s prodejem
Je tato pozice právě pro Vás?
- Baví Vás komunikace s lidmi?
- Máte zkušenosti z prodejem, přijímáním objednávek, inkaso plateb a spolupráce s pokladnou, uskladňování a kontrola zboží?
Pokud odpovídáte ano, je to to pravé a budeme rádi, když se nám ozvete.
První kontakt e-mailem.

Informace o společnosti Centrum Kosatec, z. s.

Centrum Kosatec, z. s.
Sladkovského 2824
Pardubice
53002
IČO: 67363156
aktualizováno před 5 měsíci