Prodavač/ka potravinářského zboží - prodavači potravinářského zboží, Boskovice

Obchod a cestovní ruch / Prodavač/ka potravinářského zboží - prodavači potravinářského zboží

Společnost RABBIT Trhový Štěpánov a.s.

Místo pracoviště 17. listopadu 2131, Boskovice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 23 000 - 26 000 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Prodavač/ka potravinářského zboží - prodavači potravinářského zboží (17. listopadu 2131, Boskovice)

Pracovní poměr na dobu určitou 6 měsíců, možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou.

Náplň práce:
- obsluha zákazníků, prezentace a prodej zboží (objednávky, příjem, příprava, skladování)
- zodpovědnost za pokladnu, čistotu na prodejně a dodržování předepsaných standardů

Požadujeme:
- samostatnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu, chuť pracovat a učit se
- praxe v oboru a vedení kolektivu
- trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost pro práci s potravinami

Nabízíme:
- možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou
- možnost zkráceného úvazku (6 hod.)
- zajistíme důkladné zaškolení
- odpovídající mzdové ohodnocení + zaměstnanecké benefity

Zaměstnanecké výhody: nákup kuřecího masa za zvýhodněné ceny, zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách RABBIT, zvýhodněné firemní půjčky.

První kontakt telefonicky po-pá 8.00-17.00 hod na č. 606023588 - p. Marčíková nebo na e-mail. adrese:

Informace o společnosti RABBIT Trhový Štěpánov a.s.

RABBIT Trhový Štěpánov a.s.
17. listopadu 2131
Boskovice
68001
IČO: 18622437
aktualizováno před 19 dny

Odpověď na pracovní pozici Prodavač/ka potravinářského zboží - prodavači potravinářského zboží