Strojník - obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků, Humpolec

Výroba a provoz / Strojník - obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků

Společnost Pěkný - Unimex s.r.o.

Místo pracoviště Blanická 932, Humpolec
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 850 - 43 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Strojník - obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků (Blanická 932, Humpolec)

Náplň práce: seřizování a obsluha potravinářských strojů, běžná údržba, popř. drobné opravy, navažování, nasypávání, mletí a míchání surovin, provádění záznamů o výrobě ve výrobních protokolech.
Nabízíme: po roce zaměstnání možnost uzavření smlouvy na dobu neurčitou
Požadujeme: základní znalosti mechaniky nebo elektřiny, motivaci učit se a rozvíjet se

V případě zájmu zasílejte CV na email: nebo kontaktujte přímo vedoucího závodu p.Károlyho : tel.724172238

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Pěkný - Unimex s.r.o.

Pěkný - Unimex s.r.o.
Blanická 932
Humpolec
39601
IČO: 45271038
aktualizováno před 9 dny

Odpověď na pracovní pozici Strojník - obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků