Prodavač/ka - prodavači ostatního zboží v prodejnách, Svitavy

Obchod a cestovní ruch / Prodavač/ka - prodavači ostatního zboží v prodejnách

Společnost SUPER PET , a.s.

Místo pracoviště U Tří mostů 2239, Svitavy
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 18 500 - 23 300 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Prodavač/ka - prodavači ostatního zboží v prodejnách (U Tří mostů 2239, Svitavy)

NÁPLŇ PRÁCE: obsluha a poskytování odborných rad zákazníkům v prodejně SUPER ZOO A Centrum, doplňování zboží a péče o vzhled prodejny i nabízená zvířata, práce za pokladnou, práce s hotovostí
POŽADUJEME: kladný vztah ke zvířatům nutný
NABÍZÍME: PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, pracovní doba: krátký /dlouhý týden, otevírací doba: Po - Ne: 9 - 20 hod, stravenkový paušál, nákup produktů za zaměstnanecké ceny, možnost karierního růstu
KONTAKT: e-mailem

Informace o společnosti SUPER PET , a.s.

SUPER PET , a.s.
U Tří mostů 2239
Svitavy
56802
IČO: 27116808
aktualizováno před více než 2 roky