Prodavač/ka - prodejna železářství - prodavači ostatního zboží v prodejnách, Vsetín

Obchod a cestovní ruch / Prodavač/ka - prodejna železářství - prodavači ostatního zboží v prodejnách

Společnost ELPOS JOSEF TKADLEC, spol. s r.o.

Místo pracoviště Dolní náměstí 1356, Vsetín
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 26 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Prodavač/ka - prodejna železářství - prodavači ostatního zboží v prodejnách (Dolní náměstí 1356, Vsetín)

PRODAVAČ/KA - PRODEJNA ŽELEZÁŘSTVÍ
VHODNÉ I PRO OZZ/OZP S MAX. 2. ST. INVALIDITY
Nástup možný po dohodě ihned.
POŽADUJEME: Částečnou znalost prodávaného sortimentu, práce na PC, kladný a příjemný přístup k zákazníkům. spolehlivost, zodpovědnost
NÁPLŇ PRÁCE: prodej zboží zákazníkům na prodejně, internetový prodej zboží
NABÍZÍME: práce ve firmě s dlouholetou působností a příjemným pracovním kolektivem, dovolená, stravenky,příspěvky, odměny….
PRVNÍ KONTAKT: zašlete životopis na adresu:
Ov.tel.: 28.2.

Požadavky

  • Práce s PC - základní dovednosti PC

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie

Informace o společnosti ELPOS JOSEF TKADLEC, spol. s r.o.

ELPOS JOSEF TKADLEC, spol. s r.o.
Dolní náměstí 1356
Vsetín
75501
IČO: 60322829
aktualizováno před asi 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Prodavač/ka - prodejna železářství - prodavači ostatního zboží v prodejnách