Prodavači - střídači - prodavači ostatního zboží v prodejnách, Vsetín

Obchod a cestovní ruch / Prodavači - střídači - prodavači ostatního zboží v prodejnách

Společnost JEDNOTA, spotřební družstvo ve Vsetíně

Místo pracoviště Smetanova 1110, Vsetín
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 24 900 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Prodavači - střídači - prodavači ostatního zboží v prodejnách (Smetanova 1110, Vsetín)

PRODAVAČI - STŘÍDÁČI
POŽADUJEME: ŘP sk. B - výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: Zastupování za nemoc, dovolenou apod. na prodejnách: Vidče, Střítež nad Bečvou, Jarcová, Podlesí (okruh prodejen je informativní - liší se podle potřeby provozu).
NABÍZÍME: Stravenky
PRVNÍ KONTAKT: Výhradně telefonicky v době od 06:30 do 13:30 hodin, paní Pálečníčková, tel.: 734 577 898.
ov.tel.29.2.

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování

Informace o společnosti JEDNOTA, spotřební družstvo ve Vsetíně

JEDNOTA, spotřební družstvo ve Vsetíně
Smetanova 1110
Vsetín
75501
IČO: 32441
aktualizováno před asi 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Prodavači - střídači - prodavači ostatního zboží v prodejnách

Smetanova 1110 1110
Vsetín
IČO: 32441