Sociální pracovník/ce, vedoucí služby - sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené, Vsetín

Zdravotnictví / Sociální pracovník/ce, vedoucí služby - sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené

Společnost Auxilium o.p.s.

Místo pracoviště Nemocniční 945, Vsetín
Minimální vzdělání VŠ Bakalářské
Výše ohodnocení 28 000 - 35 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Sociální pracovník/ce, vedoucí služby - sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené (Nemocniční 945, Vsetín)

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE, VEDOUCÍ SLUŽBY
POŽADUJEME: Vysoký stupeń sociálních kompetencí, flexibilitu, samostatnost i schopnost pracovat v týmu. Celoživotní vzdělávání. Přednost mají osoby se zkušeností práce v neziskové organizaci, znalost problematiky autismu. Řidičské oprávnění sk. B - nutností.
NÁPLŇ PRÁCE: Výkon sociální práce a aktivity nácviku sociálních dovedností pro cílovou skupinu dětí/osob se ZP. Práce po celém okrese Vsetín, práce formou individuální, nebo skupinové, práce v rodinách, nebo na pracovišti v souladu s individuálním plánem podpory uživatele. Částečným úvazkem vedení týmu 3 osob, výkaznictví.
NABÍZÍME: Neustálé vzdělávání a osobní růst, práce v rodinné atmosféře.
PRVNÍ KONTAKT: E-mailem na adresu: nebo telefonicky paní Božena Mikulíková, tel.: 603 823 293 v pracovní dny do 17 hodin.
Ov.tel.: 3.4.

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti Auxilium o.p.s.

Auxilium o.p.s.
Nemocniční 945
Vsetín
75501
IČO: 2083825
aktualizováno před 27 dny

Odpověď na pracovní pozici Sociální pracovník/ce, vedoucí služby - sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené