Prodavač / prodavačka lahůdek - prodavači potravinářského zboží, Domažlice

Obchod a cestovní ruch / Prodavač / prodavačka lahůdek - prodavači potravinářského zboží

Společnost NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Husova třída 241, Domažlice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 21 700 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Prodavač / prodavačka lahůdek - prodavači potravinářského zboží (Husova třída 241, Domažlice)

Tradiční české řeznictví NOVÁK maso - uzeniny s. r. o. přijme do svého týmu na prodejně v Domažlicích PRODAVAČE / PRODAVAČKY (prodejna se nachází v objektu Penny marketu).
Hledáme šikovné lidi, které bude jejich práce bavit.

Náplň práce:
" Nabídka a prodej masa, uzenin lahůdek a dalšího sortimentu
" Krájení a doplňování zboží do pultů
" Prezentovat zboží v pultech
" Obsluha pokladny, přímá obsluha zákazníků
" Práce v novém, zmodernizovaném a čistém prostředí
" Dostanete nové pohodlné pracovní oblečení
" Práce na dvě směny - ranní / odpolední + směna o víkendu
" Péče o vzhled a čistotu prodejny

Požadavky na kvalifikaci:
" Ochotu pracovat na dvě směny - ranní / odpolední + směna o víkendu
" Praxe v prodeji výhodou, zaučíme na prodejně
" Orientace na zákazníka, příjemné vystupování
" Nebát se komunikovat
" Zdravotní průkaz

Nabízíme:
" Práce na trvalý pracovní poměr nebo brigádně
" Stravenkový paušál
" Příspěvek na penzijní připojištění
" Zaměstnanecké slevy na náš sortiment
" Odměna za odpracované roky - lázně nebo dárkový poukaz na nákup zboží
" Odměna za práci o víkendech a svátcích
" Odměna za výročí narozenin
" Navyšování mzdy podle odpracovaných let
" Multisport karta

Osobní (pracovní den do 13,00 hod.), e-mailový nebo telefonický (8,00 - 18,00 hod.) kontakt.

Informace o společnosti NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.

NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
Husova třída 241
Domažlice
34401
IČO: 61250988
aktualizováno před více než 2 roky