Prodejce/prodejkyně dílů a příslušenství - pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení, Pardubice

Obchod a cestovní ruch / Prodejce/prodejkyně dílů a příslušenství - pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení

Společnost Autocentrum BARTH a.s.

Místo pracoviště Hůrka 1798, Pardubice
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 24 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Prodejce/prodejkyně dílů a příslušenství - pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení (Hůrka 1798, Pardubice)

Náplň práce:
-příjem a výdej náhradních dílů
-pultový prodej náhradních dílů a příslušenství
-manipulace se zbožím
-vedení skladového hospodářství
Požadavky:
-vyučení v oboru automechanik výhodou, praxe ve skladu náhradních dílů na osobní vozy v délce minimálně jeden rok podmínkou
-aktivní přístup, výpis z trestního rejstříku, samostatnost, spolehlivost

Nabízíme:
-zázemí stabilní společnosti
-čisté, nové a nejmodernější pracovní prostředí
-nadprůměrné a spravedlivé finanční ohodnocení
-pracovní poměr na dobu neurčitou
-zaměstnanecké výhody a benefity (stravenky, sportovní aktivity zdarma, permanentky na hokej, vstupenky na společenské a kulturní akce a další výhody)
-kvalitní systém školení importéra, možnost profesního rozvoje
-řadu společných akcí, vstupenek a aktivit
-přátelskou a pozitivní atmosféru ve firmě
První kontakt emailem

Informace o společnosti Autocentrum BARTH a.s.

Autocentrum BARTH a.s.
Hůrka 1798
Pardubice
53012
IČO: 25278924
aktualizováno před více než 2 roky