Programátor/ka svařovacích robotů - strojírenští technici přístrojů, strojů a zařízení, Týn nad Vltavou

Výroba a provoz / Programátor/ka svařovacích robotů - strojírenští technici přístrojů, strojů a zařízení

Společnost RICHMONT - CZ a.s.

Místo pracoviště Kolodějská 507, Týn nad Vltavou
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 25 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Programátor/ka svařovacích robotů - strojírenští technici přístrojů, strojů a zařízení (Kolodějská 507, Týn nad Vltavou)

Náplň práce: programování svařovacích robotů Fanuc, Yaskawa a úpravy řídících programů;
spolupráce s oddělením technologie; identifikace poruch zařízení.
Požadujeme: vzdělání v technickém oboru; znalost programování průmyslových robotů;
znalost AJ nebo NJ na úrovni práce s technickou dokumentací; orientace v technické dokumentaci; analytické a inovativní myšlení, spolehlivost, pečlivost, samostatnost.
Nabízíme: samostatnou a zajímavou práci, seberealizaci a další profesní rozvoj, zázemí stabilní společnosti, dobrý kolektiv, moderní vybavení, zaměstnání pouze na ranní směnu.
Mzda: 25.000 Kč-35.000 Kč/měsíc dle zkušeností uchazeče.
Nástup: ihned nebo dle dohody.

Informace o společnosti RICHMONT - CZ a.s.

RICHMONT - CZ a.s.
Kolodějská 507
Týn nad Vltavou
37501
IČO: 26045010
www.richmont.cz
aktualizováno před více než rokem