Projektant tzb - strojírenští technici projektanti, konstruktéři, Vrdy

Výroba a provoz / Projektant tzb - strojírenští technici projektanti, konstruktéři

Společnost GOLDBECK Prefabeton s.r.o.

Místo pracoviště Chrudimská 42, Vrdy
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 28 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Projektant tzb - strojírenští technici projektanti, konstruktéři (Chrudimská 42, Vrdy)

Náplň práce: Projektování TZB (ZTI, vzduchotechnika, vytápění, případně elektro). Tvorba projektové dokumentace TZB pozemních staveb v rozsahu DUR, DSP, DPS. Spolupráce s projekcí a realizací staveb. Koordinace dílčích částí projektové dokumentace TZB. Aktivní komunikace se zákazníky a investory.

Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru. Znalost práce na PC (výhodou znalost AutoCAD, případně REVIT). Samostatnost, důslednost, komunikativnost. Ochota učit se novým věcem.

Nabízíme: Práce na HPP. Mzda 28.000 - 40.000 Kč (mzda + osobní ohodnocení). Flexibilní pracovní doba (po zaučení možnost práce v částečném režimu práce z domova nebo v externí kanceláři).

Místo výkonu práce: Vrdy, Havlíčkův Brod, Pardubice

Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené, dotované stravování, půlroční firemní bonus.

V případě zájmu pište na uvedený email, volejte v době 7,00 - 14,30 hodin, nebo se dostavte osobně.

Informace o společnosti GOLDBECK Prefabeton s.r.o.

GOLDBECK Prefabeton s.r.o.
Chrudimská 42
Vrdy
28571
IČO: 49823329
aktualizováno před asi 2 roky