Projektmanager (m/ž) - odborní pracovníci organizace a řízení,

Administrativa / Projektmanager (m/ž) - odborní pracovníci organizace a řízení

Společnost ŠKODA AUTO a.s.

Místo pracoviště ŠKODA AUTO a.s. okr. Mladá Boleslav
Minimální vzdělání VŠ Bakalářské
Výše ohodnocení 60 000 - 80 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Projektmanager (m/ž) - odborní pracovníci organizace a řízení (ŠKODA AUTO a.s. okr. Mladá Boleslav)

Prvotní kontakt:
tel: 326 816 804
Osobně : po tel. domluvě

Místo výkonu práce:
okres Mladá Boleslav

Upřesňujicí informace
Náplň práce:
- Organizuje průběh realizace projektů z hlediska obsahu nákladů, kvality a termínů v rámci projektu vozů
- Infromuje o stavu projektu členy projektového týmu a zadavatele projetu v rámci projektů vozů
- Vypracovává zprávy o stavu projektů v rámci projektů vozů
- Navrhuje zadání projektu v rámci projektů vozů
- Vypracovává prezentace o stavu projektu a o nových produktech v rámci projektů vozů
- Vyhodnocuje projektovou dokumentaci v rámci projektů vozů
- Navrhuje koncepce v rámci projektů vozů
- Dohlíží na aplikaci legislativy na podmínky společnosti ŠA
- Dohlíží na vývojové aktivity k dosažní milníků v rámci své působnosti
- Stanovuje termíové plány pro projekty v rámci projektů vozů
- Vypracovává analýzy vztahující se k projektu v rámci projektů vozů
- Vyhodnocuje šance a riika vtažená k projektu v rámci projektů vozů

Požadujeme:
- min. Bc. vzdělání
- znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
- znalost dalších cizích jazyků výhodou
- zkušenosti s obdobnou profesí v automobilovém průmyslu vítány

Informace o společnosti ŠKODA AUTO a.s.

ŠKODA AUTO a.s.

IČO: 177041
aktualizováno před 3 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Projektmanager (m/ž) - odborní pracovníci organizace a řízení