Projektmanager sk a0 suv in (m/ž) - odborní pracovníci organizace a řízení,

Administrativa / Projektmanager sk a0 suv in (m/ž) - odborní pracovníci organizace a řízení

Společnost ŠKODA AUTO a.s.

Místo pracoviště ŠKODA AUTO a.s. okr. Mladá Boleslav
Minimální vzdělání VŠ Bakalářské
Výše ohodnocení 60 000 - 100 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Projektmanager sk a0 suv in (m/ž) - odborní pracovníci organizace a řízení (ŠKODA AUTO a.s. okr. Mladá Boleslav)

Prvotní kontakt:
osobně :
tel +420326816804

Náplň práce
- zajišťuje v rozšířené působnosti koordinaci vývojových aktivit integrace celého vozu, karoserie a vnitřní výbavy, elektriky/elektroniky vozu a dalších součástí vozu A0 SUV a platformy MQB27 G Serie,
- zajišťuje funkce technického řízení projektu pro A0SUV a MQB 27 G Serie a pro následné projekty
- převzetí, příprava a odsouhlasování vývojových standardů a vývojových kritérií v projektu
- komunikace a spolupráce s uživateli platformy MQB27G Serie (VW do B, VW SA, VW China, SVWIPL).
- zastupování vedoucího EXZ v grémiích
- Požadujeme minimálně Bc. vzdělání
- Znalost AJ na jednací úrovni, další cizí jazyky výhodou
- praxe z automobilového průmyslu výhodou

Informace o společnosti ŠKODA AUTO a.s.

ŠKODA AUTO a.s.

IČO: 177041
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Projektmanager sk a0 suv in (m/ž) - odborní pracovníci organizace a řízení