Provozní elektrikář - provozní elektromechanici, Jihlava

Výroba a provoz / Provozní elektrikář - provozní elektromechanici

Společnost MOTORPAL, a.s.

Místo pracoviště Humpolecká 313, Jihlava
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 33 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Provozní elektrikář - provozní elektromechanici (Humpolecká 313, Jihlava)

Požadujeme:
- vyučení v oboru elektro
- odborná způsobilost: platná Vyhláška 50/78 Sb.
- praxe v oboru výhodou (není podmínkou)
- spolehlivost, důslednost, aktivní přistup k práci
Náplň práce:
- opravy, údržba a preventivní prohlídky el.částí strojů a zařízení
Nabízíme:
- NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK až 75.000,-Kč
- nadstandardní příplatky a motivační složky mzdy
- zvýšení mzdy po zapracování
- propracovaný systém adaptace nových pracovníků
- finanční odměna při odchodu do důchodu
- zvýšený nárok na pracovní volno při osobních překážkách v práci
- slevy na zboží od obchodních partnerů v rámci motivačního programu
- dobrá dopravní obslužnost MHD
- hlídané parkoviště pro soukromá vozidla zaměstnanců

První kontakt e-mailem, nebo telefonicky po-pá 8:00-14:00hod.

Informace o společnosti MOTORPAL, a.s.

MOTORPAL, a.s.
Humpolecká 313
Jihlava
58601
IČO: 27622819
aktualizováno před asi rokem