Provozní zámečník - provozní zámečníci, údržbáři, Nový Bor

Výroba a provoz / Provozní zámečník - provozní zámečníci, údržbáři

Společnost Crystalex CZ, s.r.o.

Místo pracoviště B. Egermanna 634, Nový Bor
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Provozní zámečník - provozní zámečníci, údržbáři (B. Egermanna 634, Nový Bor)

Náplň práce:
- Vyhledávání závad a stanovování technologie oprav
- Základní čtení a použití technických podkladů
- Opravy a údržba strojů a zařízení, veškeré zámečnické práce na provoze
- Údržba a opravy technologických rozvodů
Požadujeme:
- Základní znalost sváření výhodou
- Základní znalost instalatérské práce výhodou
Nabízíme:
- příspěvek na dopravu, dovolená navíc, podnikové stravování, náborový příspěvek
Smlouva na dobu určitou, po osvědčení možnost prodloužení na dobu neurčitou.
První kontakt emailem nebo telefonicky v pracovní dny od 8:00 - 15:00 hod.

Informace o společnosti Crystalex CZ, s.r.o.

Crystalex CZ, s.r.o.
B. Egermanna 634
Nový Bor
47301
IČO: 28542673
aktualizováno před více než 2 roky