Referent/ka logistiky - specialisté v oblasti logistiky, Sázava

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Referent/ka logistiky - specialisté v oblasti logistiky

Společnost FOREZ s.r.o.

Místo pracoviště Sázava 1, Sázava
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Referent/ka logistiky - specialisté v oblasti logistiky (Sázava 1, Sázava)

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
Aktivní spolupráce se zákazníky, kontrola jejich požadavků, přenos správných dat pro plánování výrobních dávek, zpracování odvolávek od zákazníků, spolupráce na zajišťování dopravy, eliminace speciálních transportů, zajištění max. vytíženosti plánovaných transportů.
POŽADUJEME:
SŠ s maturitou, anglický jazyk na úrovni min B1/B2 podmínkou (běžná automotive terminologie výhodou). Velmi dobré komunikační dovednosti, schopnost plánovat, předvídat a reagovat na změny. Pozitivní, logické a analytické myšlení. Znalost práce na PC (MS Office). Výhodou znalost systému plánování a řízení výroby, praxe na obdobné pozici.
NABÍZÍME: podnikové stravování
KONTAKT: email

Informace o společnosti FOREZ s.r.o.

FOREZ s.r.o.
Sázava 1
Sázava
56301
IČO: 64788342
aktualizováno před více než 2 roky

Další pracovní nabídky v okrese Ústí nad Orlicí v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz