Referent pro přípravu výroby - úředníci ve výrobě, Kaplice

Výroba a provoz, Administrativa / Referent pro přípravu výroby - úředníci ve výrobě

Společnost REPAROSERVIS spol. s r.o.

Místo pracoviště SNP 278, Kaplice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Referent pro přípravu výroby - úředníci ve výrobě (SNP 278, Kaplice)

Pracovní náplň:
" Identifikace náhradních dílů
" Dostupnost náhradních dílů
" Komunikace se zákazníkem a dodavatelem
" Objednávky náhradních dílů
" Vedení evidence skladového hospodářství ve výrobě
" Fyzická výpomoc ve skladovém hospodářství
" Zodlpovědnost za vedení inventur ve výrobě
" Inovativní řešení vítána
Požadujeme:

" řidičský průkaz sk. B (je podmínkou), svářečský průkaz (není podmínkou)
Nabízíme:
" práce na plný úvazek (HPP na dobu neurčitou, zkušební doba 3 měsíce)

Zaměstnanecké výhody: stravenky, firemní oblečení, školení

Informace o společnosti REPAROSERVIS spol. s r.o.

REPAROSERVIS spol. s r.o.
SNP 278
Kaplice
38241
IČO: 63994445
aktualizováno před asi rokem