Referent / referentka náhradních dílů - úředníci ve skladech, Kostelec nad Orlicí

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Administrativa / Referent / referentka náhradních dílů - úředníci ve skladech

Společnost BEDNAR FMT s.r.o.

Místo pracoviště Za Nádražím 1561, Kostelec nad Orlicí
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 23 000 - 23 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Referent / referentka náhradních dílů - úředníci ve skladech (Za Nádražím 1561, Kostelec nad Orlicí)

Kontakt zasláním životopisu na e-mail
Požadujeme:
- znalost AJ na komunikativní úrovni
- uživatelskou znalost práce na PC
- komunikační dovednosti, příjemné vystupování
- zodpovědnost, pečlivost, samostatnost
- ochota učit se novým věcem
- předpoklady pro týmovou spolupráci.
Výhodou bude:
- znalost ruského jazyka
- znalost IS Helios Green
- řidičský průkaz skupiny B.
Náplň práce:
- správa a vyřizování objednávek
- administrativní a asistentská činnost
- každodenní komunikace s dealery z celého světa¨.
Nabízíme:
- zajímavou a dobře ohodnocenou práci
- přátelský kolektiv, flexibilní pracovní dobu
- možnost se kariérně a profesně rozvíjet v rámci celé společnosti
- firemní akce a teambuildingy, příspěvek na sportovní vyžití
- 5 týdnů dovolené a stravenky.

Informace o společnosti BEDNAR FMT s.r.o.

BEDNAR FMT s.r.o.
Za Nádražím 1561
Kostelec nad Orlicí
51741
IČO: 25098781
aktualizováno před asi 2 roky

Další pracovní nabídky v okrese Rychnov nad Kněžnou v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Administrativa

Všechny pracovní inzeráty v okrese Rychnov nad Kněžnou v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Administrativa