Referent servisního centra sportu - úředníci sportovních klubů, Vsetín

Kultura a sport, Administrativa / Referent servisního centra sportu - úředníci sportovních klubů

Společnost Okresní sdružení České unie sportu Vsetín

Místo pracoviště Svárov 1082, Vsetín
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 24 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Referent servisního centra sportu - úředníci sportovních klubů (Svárov 1082, Vsetín)

REFERENT SERVISNÍHO CENTRA SPORTU

POŽADUJEME: SŠ/VŠ ekonomického směru, znalost podvojného účetnictví, uživatelské ovládání Word, Excel, PowerPoint, zkušenosti s účetním programem POHODA (výhodou), spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, praxe (výhodou)
PRACOVNÍ NÁPLŇ: Vedení podvojného účetnictví neziskových organizací, komunikace se sportovními kluby, komplexní zajištění chodu kanceláře OS ČUS Vsetín
NABÍZÍME: Dobré platové ohodnocení, jednosměnný provoz, stabilní pracovní pozici, mobilní telefon, služební automobil. Nástup možný ihned.
PRVNÍ KONTAKT: Životopis zasílejte na e-mailovou adresu nejpozději do 31. 1. 2022.

Informace o společnosti Okresní sdružení České unie sportu Vsetín

Okresní sdružení České unie sportu Vsetín
Svárov 1082
Vsetín
75501
IČO: 436101
aktualizováno před více než 2 roky