Referent služeb zákazníkům - odbytoví agenti, Řepov

Obchod a cestovní ruch / Referent služeb zákazníkům - odbytoví agenti

Společnost ITW PRONOVIA, s.r.o.

Místo pracoviště Řepov 184, Řepov
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Referent služeb zákazníkům - odbytoví agenti (Řepov 184, Řepov)

Prvotní kontakt:
tel.: 326 373 690,

Náplň práce: příjem a kontrola nových objednávek od zákazníků, nákup materiálu a polotovarů, konzultace objednávek se zákazníky a dodavateli, povinnost zajistit dodání materiálu a zboží včas, správa portálů a aplikací zákazníků, udržování nízkých skladových zásob

Požadujeme: zkušenosti v automobilovém průmyslu výhodou, komunikativní znalost anglického jazyka - denní komunikace
-samostatnost, schopnost pracovat v týmu
-znalost XPPS nebo SAP výhodou

-roční bonus, benefitní karta, nástupní bonus 5000 Kč, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění

Informace o společnosti ITW PRONOVIA, s.r.o.

ITW PRONOVIA, s.r.o.
Řepov 184
Řepov
29301
IČO: 46965823
aktualizováno před více než rokem