Řidič/ka - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby), České Budějovice

Doprava / Řidič/ka - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)

Společnost KVALITA náhradní plnění s.r.o.

Místo pracoviště Dvořákova 383, České Budějovice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 21 400 - 21 400 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič/ka - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby) (Dvořákova 383, České Budějovice)

Pracovní pozice vhodná pro osoby zdravotně znevýhodněné a OZP 1.-3. stupně.
Hledáme spolehlivého pracovníka na pozici ŘIDIČE do našeho moderního provozu prádelny. Budeme rádi, když u nás budete rozvážet prádlo pro naše klienty.
NÁPLŇ PRÁCE: nakládání, rozvážka, vykládka a distribuce prádla ke klientům v rámci Jihočeského kraje- budete zodpovědní za včasnou a přesnou dovážku prádla ke klientům.
NABÍZÍME: dlouhodobou stabilní práci u české společnosti, která je na trhu více jak 27 let- práce pouze v pracovní dny.
PRACOVNÍ DOBA: nepravidelná cca 4 dny v týdnu (celkem 30 hodin týdně).
BENEFITY: příspěvek na stravování, příspěvek na relaxaci a sportovní aktivity, zdarma pracovní oblečení a obuv, po roce práce u nás možnost příspěvku na penzijní připojištění.
POŽADUJEME: fyzickou zdatnost, příjemné vstřícné vystupování, pečlivost, spolehlivost, dochvilnost a čistý výpis z rejstříku trestů; základní znalost práce na PC; řidičský průkaz sk.B.
Nástup možný od 1.12.2022 nebo dle dohody.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem či telefonicky.

Informace o společnosti KVALITA náhradní plnění s.r.o.

KVALITA náhradní plnění s.r.o.
Dvořákova 383
České Budějovice
37001
IČO: 26108313
aktualizováno před více než rokem