Regionální ředitel/ka - řídící pracovníci v oblasti finančních služeb, Liberec

Finance, Management / Regionální ředitel/ka - řídící pracovníci v oblasti finančních služeb

Společnost Finanční Institut s.r.o.

Místo pracoviště Felberova 4, Liberec
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 70 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Regionální ředitel/ka - řídící pracovníci v oblasti finančních služeb (Felberova 4, Liberec)

Finanční Institut - společnost s rostoucím podílem na trhu a specialista na rodinné finance hledá zkušeného kolegu s praxí na pozici Regionální ředitel/-ka.
Náplň práce:
- vedení krajské pobočky;
- vedení výběrových řízení;
- školení obchodních dovedností;
- plnění stanovených cílů;
- zodpovědnost za výsledky svěřené obchodní skupiny
Požadujeme:
- výborné manažerské a organizační schopnosti;
- komunikativní a obchodní dovednosti;
- ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání – minimálně maturita (ekonomického směru);
- zkušenosti ve finančnictví a licence PPZ od ČNB podmínkou;
- bezúhonnost, bezdlužnost;
- ŘP skupiny B – aktivní řidič
Nabízíme:
- zázemí kanceláře a veškerý servis
- klientelu přidělenou společnosti – předem domluvené schůzky zajišťuje centrála
společnosti
- vybudovaný tým spolupracovníků ve svěřeném regionu
- pohyblivou složku - odměny ze svěřeného regionu + pasivní příjem
- pravidelná školení a porady
- možnost kariérního růstu
V případě zájmu se do výběrového řízení přihlaste na http://www.karierafi.cz/m
Nebo zašlete svůj profesní CV na popř. se hlaste telefonicky od 8.00 do 16.00 hod.

Informace o společnosti Finanční Institut s.r.o.

Finanční Institut s.r.o.
Felberova 4
Liberec
46005
IČO: 2191091
aktualizováno před téměř 3 roky