Řidič a skladník na středisku prodeje pesticidů a hnojiv - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Žamberk

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Řidič a skladník na středisku prodeje pesticidů a hnojiv - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost AgroKonzulta Žamberk spol. s r.o.

Místo pracoviště Klostermanova 1258, Žamberk
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 29 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič a skladník na středisku prodeje pesticidů a hnojiv - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Klostermanova 1258, Žamberk)

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NEBO DLE DOHODY
Společnost AgroKonzulta se již více než 30 let zabývá prodejem pesticidů, osiv, hnojiv, strojů, komodit a dalších potřeb pro zemědělce. Poskytujeme software pro výživu zvířat a působíme také v oblasti vzdělávání dospělých. Více o nás naleznete na webových stránkách www.agrokonzulta.cz.
Jako řidič a skladník se budete zabývat činnostmi související s provozem a fungováním střediska chemie - rozvozem a dovozem zboží zákazníkům a od dodavatelů, průběžnými kontrolami skladů a inventurami a jejich srovnáním se skladovou evidencí a náležitostem s tím souvisejícími.
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- návoz zboží souvisejícího s obchodní činností zaměstnavatele ze skladů od dodavatelů do skladu zaměstnavatele
- rozvoz zboží souvisejícího s obchodní činností zaměstnavatele k zákazníkům ze skladu obchodních partnerů nebo zaměstnavatele
- naskladnění přivezeného zboží do skladu zaměstnavatele
- udržování pořádku ve skladu zaměstnavatele, průběžná kontrola naskladněného zboží a provádění inventarizace zboží
MZDA: fixní mzda + prémie
POŽADUJEME:
- školení dle Evropské dohody o mezinárodní silniční přepravě nebezpečných věcí (dohoda ADR) - pokud nemáte, tak zajistíme
- fyzickou zdatnost a manuální zručnost, zodpovědný přístup k práci
- časovou flexibilitu, samostatnost, profesionální vystupování
NABÍZÍME:
- odpovídající mzdové ohodnocení
- příjemné pracovní prostředí v ryze české společnosti s dlouholetou tradicí
- firemní vzdělávání a školení
- výhodný firemní mobilní tarif i pro soukromé využití
KONTAKT: Své životopisy a motivační dopisy zasílejte na Do předmětu zprávy uveďte text "Řidič".

Informace o společnosti AgroKonzulta Žamberk spol. s r.o.

AgroKonzulta Žamberk spol. s r.o.
Klostermanova 1258
Žamberk
56401
IČO: 13584286
aktualizováno před více než 2 roky

Další pracovní nabídky v okrese Ústí nad Orlicí v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz

Všechny pracovní inzeráty v okrese Ústí nad Orlicí v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz