Řidič mkd sk. c+e (tahač + návěs) - řidiči tahačů, Vsetín

Doprava / Řidič mkd sk. c+e (tahač + návěs) - řidiči tahačů

Společnost KOTRLA a.s.

Místo pracoviště Rokytnice 190, Vsetín
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 40 000 - 65 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič mkd sk. c+e (tahač + návěs) - řidiči tahačů (Rokytnice 190, Vsetín)

ŘIDIČI MKD sk. C+E (tahač + návěs)
POŽADUJEME: řidičský průkaz sk. C+E, profesní a zdravotní způsobilost, digitální karta, praxe min. 3 roky, pojištění odpovědnosti za škody způsobené z výkonu povolání
NÁPLŇ PRÁCE: Jedná se o pravidelné přepravy na trase CZ-DE / DE-CZ,SK
NABÍZÍME: zaměstnanecké benefity, příspěvek na dojíždění

PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle: 777 711 591 nebo e-mailem:
ov.tel. 29.2.

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E
  • Řidičský průkaz - řidič mezinárodní kamionové dopravy

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti KOTRLA a.s.

KOTRLA a.s.
Rokytnice 190
Vsetín
75501
IČO: 47676663
aktualizováno před asi 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Řidič mkd sk. c+e (tahač + návěs) - řidiči tahačů