Pracovníci specializovaného úklidu a údržby - uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech, Valašské Meziříčí

Služby / Pracovníci specializovaného úklidu a údržby - uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech

Společnost BLANKYT PLUS spol. s r.o.

Místo pracoviště U Apolla 84, Valašské Meziříčí
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 140 Kč / hodinu
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovníci specializovaného úklidu a údržby - uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech (U Apolla 84, Valašské Meziříčí)

PRACOVNÍCI SPECIALIZOVANÉHO ÚKLIDU A ÚDRŽBY
Nástup možný ihned.
Náplň práce: - Práci s profesionální úklidovou technikou - Výškové práce - Strojní čištění koberců, podlah - Specializované úklidové práce pro náročné klienty - Drobné práce při údržbě nemovitostí klientů - Péči a údržbu svěřených pracovních strojů
Požadujeme: - Spolehlivost a pečlivost - Fyzickou zdatnost, manuální zručnost a časovou flexibilitu - ŘP. Skupiny B
Nabízíme: - Nadstandardní mzdu a ohodnocení dle pracovních výsledků - Profesionální zaškolení a pravidelné vzdělávání - Časovou flexibilitu - Řadu firemních benefitů - Práci ve stabilní společnosti
První kontakt: emailem na adresu telefonicky na čísle 778 060 018, osobně na adrese Křižná 184 , Valašské Meziříčí v čase 08:00 - 14:00
ov. 22.3.

Informace o společnosti BLANKYT PLUS spol. s r.o.

BLANKYT PLUS spol. s r.o.
U Apolla 84
Valašské Meziříčí
75701
IČO: 61946508
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Pracovníci specializovaného úklidu a údržby - uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech