Specialisté výzkumu - strojírenští technici ve výzkumu a vývoji, Vsetín

Věda a výzkum, Výroba a provoz / Specialisté výzkumu - strojírenští technici ve výzkumu a vývoji

Společnost Kayaku Safety Systems Europe a.s.

Místo pracoviště Jasenice 713, Vsetín
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 40 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Specialisté výzkumu - strojírenští technici ve výzkumu a vývoji (Jasenice 713, Vsetín)

Očekáváme:
• VŠ vzdělání technického zaměření (elektrotechnika, případně strojírenství)
• flexibilita, samostatnost, logické myšlení, orientace ve výkresové dokumentaci
• nastavení mysli „hledám řešení, ne proč to nejde“
• chuť a schopnost učit se novým věcem, aktivní a tvůrčí přístup k práci
• znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovni
• znalost práce na PC, manuální zručnost a schopnost improvizace
• řidičský průkaz sk.B

Náplň práce:
• člen nebo vedoucí týmu spolupracovníků
• komunikace se zákazníky, dodavateli, sesterskými společnostmi, kolegy
• vývojová činnost, zlepšování, úpravy dokumentace
• technická podpora sesterských závodů v zahraničí
• návrh a příprava prototypů, jejich testování
• spolupráce na uvádění technologií do provozu
• práce v produktovém nebo projektovém týmu

Nabízíme:
• práci ve stabilní firmě se zahraničním zázemím
• samostatnou a zodpovědnou práci
• možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
• odpovídající finanční ohodnocení
• v závislosti na výsledku hospodaření možnost ročního finančního bonusu
• týden dovolené navíc nad rámec zákoníku práce, den plovoucího volna
• dotované stravování/stravenky – příspěvek zaměstnavatele ve výši 55 %
• finanční příspěvek na dopravu do zaměstnání
• výhodné tarify mobilního operátora, úrazové připojištění
• systém zaměstnaneckých výhod eBenefity

Informace o společnosti Kayaku Safety Systems Europe a.s.

Kayaku Safety Systems Europe a.s.
Jasenice 713
Vsetín
75501
IČO: 25114638
aktualizováno před 7 měsíci