Řidič/řidička autobusu mhd jindřichův hradec - řidiči autobusů v městské hromadné dopravě, Jindřichův Hradec

Doprava / Řidič/řidička autobusu mhd jindřichův hradec - řidiči autobusů v městské hromadné dopravě

Společnost ČSAD Jindřichův Hradec s.r.o.

Místo pracoviště U Nádraží 694, Jindřichův Hradec
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 41 000 - 43 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič/řidička autobusu mhd jindřichův hradec - řidiči autobusů v městské hromadné dopravě (U Nádraží 694, Jindřichův Hradec)

KONTAKT E-MAILEM NEBO TELEFONICKY (po-pá 7-14)
Náplň práce
-Linková přeprava cestujících linka Jindřichův Hradec/Třeboň-Praha
-MHD Jindřichův Hradec
-MHD Třeboň
Požadujeme
* řidičský průkaz sk. D
* profesní průkaz
* kartu DGT
* zdravotní způsobilost
Nabízíme
* pracovní smlouvu na dobu neurčitou ,nebo i na zkrácený úvazek (DPP.DPČ)
* průměrnou mzdu 41.000 Kč + diety
* motivační složku za PHM
* benefity: úhrada pojistky z výkonu povolání, chytrý mobilní telefon + sim karta s hrazeným tarifem vč. internetu, cestování firemními autobusy ZDARMA, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, firemní půjčka atd.

Informace o společnosti ČSAD Jindřichův Hradec s.r.o.

ČSAD Jindřichův Hradec s.r.o.
U Nádraží 694
Jindřichův Hradec
37701
IČO: 60071109
aktualizováno před 3 měsíci