Řidič - údržbář - správci objektů, Ústí nad Labem

Výroba a provoz / Řidič - údržbář - správci objektů

Společnost Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem

Místo pracoviště Moskevská 1531, Ústí nad Labem
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 21 370 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič - údržbář - správci objektů (Moskevská 1531, Ústí nad Labem)

Náplň práce
Provádění drobných řemeslných prací a oprav
Obsluha zařízení dodávek tepla
Údržba a úklid areálu pracovišť v Ústí nad Labem (sekání trávy, úprava dřevin, odklízení sněhu apod.)
Provádění pravidelné údržby a běžných oprav majetku organizace
Řízení služebního motorového vozidla
Zajišťování převozu osob a materiálu, včetně nakládky a vykládky
Požadavky na přijetí
Vzdělání - výuční list technického směru
Odpovědnost, komunikativnost, spolehlivost
Práce na PC - Word, Excel, Internet
Fyzická zdatnost
Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
Místo výkonu práce
Ústecký kraj
Nabízíme
Práci na plný úvazek
Smlouvu na dobu určitou s možným následným prodloužením
Platové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a zápočtu odborné praxe
Při plném úvazku 5 týdnů dovolené
2 sick days
Stravenkový paušál
Kontakt:
na e-mail.

na e-mail.

Informace o společnosti Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem

Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem
Moskevská 1531
Ústí nad Labem
40001
IČO: 71009361
aktualizováno před asi 2 roky