Ris3 (výzkumná a inovační strategie pro inteligentní specializaci - developer strategických intervencí - podpora inovační výkonnosti regionu (smart akcelerátor kraje vysočina) - ostatní úředníci jinde neuvedení, Jihlava

Administrativa / Ris3 (výzkumná a inovační strategie pro inteligentní specializaci - developer strategických intervencí - podpora inovační výkonnosti regionu (smart akcelerátor kraje vysočina) - ostatní úředníci jinde neuvedení

Společnost Kraj Vysočina

Místo pracoviště Ke Skalce 5907, Jihlava
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 15 665 - 20 060 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Ris3 (výzkumná a inovační strategie pro inteligentní specializaci - developer strategických intervencí - podpora inovační výkonnosti regionu (smart akcelerátor kraje vysočina) - ostatní úředníci jinde neuvedení (Ke Skalce 5907, Jihlava)

Náplň práce:
o spolupracuje s RIS3 manažerem na zpracování a aktualizaci akčních plánů Krajské RIS3 strategie a na komunikaci s relevantními partnery o připravovaných a realizovaných strategických intervencích;
o doprovází přípravu a realizaci strategických intervencí pro oblast podpory inovační výkonnosti regionu za účelem naplňování Krajské RIS3 strategie, facilituje jednání mezi zúčastněnými partnery, vyhledává možnosti financování z dostupných nástrojů podpory;
o spolupracuje s RIS3 manažerem na koordinaci a odborné garanci činnosti inovačních platforem při Radě pro inovace Kraje Vysočina;
o účastní se vzdělávacích aktivit za účelem prohlubování a rozšiřování znalostí a kompetencí;
o zajišťuje další související činnosti dle aktuálních potřeb.

Požadujeme:
o VŠ vzdělání v magisterském studijním programu se zaměřením na ekonomii, řízení, podnikové finance nebo veřejnou správu
o praxe v oblasti regionálního rozvoje, podpory výzkumu a inovací nebo podpory podnikání min. 7 - 10 let
o orientace v současných trendech spojených s podporou podnikání
o orientace v oblasti veřejné správy (orientace ve firemním prostředí nebo obchodu výhodou)
o zkušenosti v oblasti projektového řízení, přípravy a realizace rozvojových projektů spolufinancovaných z dotačních titulů EU, státu, krajů, obcí
o vynikající komunikační a vyjednávací dovednosti
o schopnost systematické práce, samostatného řešení problémů, organizační schopnosti
o schopnost analytického, logického a koncepčního myšlení
o vysoké pracovní nasazení, časovou flexibilitu a odpovědný přístup k plnění úkolů
o odolnost vůči stresu, schopnost pracovat pod časovým tlakem, schopnost rychle se učit a kontinuálně rozvíjet odborné i měkké dovednosti
o uživatelská znalost operačního systému MS Windows, běžného kancelářského software vč. videokonferenčních systémů
o pokročilá znalost min. 1 světového jazyka (AJ, NJ, FJ), uživatelská znalost dalšího cizího jazyka výhodou
o řidičské oprávnění skupiny B, schopnost a ochotu řídit služební motorové vozidlo při výkonu pracovních činností.

Nabízíme:
o získání zajímavé pracovní zkušenosti s mimořádným významem
o zázemí stabilní organizace
o profesionální pracovní prostředky a vybavení
o práce na částečný pracovní úvazek (max. 20 hodin týdně), flexibilní pracovní dobu, flexibilní místo výkonu práce
o odpovídající, motivační finanční ohodnocení.

Pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte doc. RNDr. Ivetu Fryšovou, Ph.D., vedoucí odboru regionálního rozvoje, tel.: 724 650 180, e-mail:
Bližší informace najdete na https://www.kr-vysocina.cz/chci-pracovat-pro-kraj-vysocina/ds-305126/p1=122716.

První kontakt telefonicky v čase 7:00-15:00 hod. nebo e-mailem

Informace o společnosti Kraj Vysočina

Kraj Vysočina
Ke Skalce 5907
Jihlava
58601
IČO: 70890749
aktualizováno před asi měsícem