Servisní technik - elektro - technici elektronici přístrojů, strojů a zařízení, Chrudim

Výroba a provoz / Servisní technik - elektro - technici elektronici přístrojů, strojů a zařízení

Společnost U2K s.r.o.

Místo pracoviště Průmyslová 1479, Chrudim
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 35 000 - 40 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Servisní technik - elektro - technici elektronici přístrojů, strojů a zařízení (Průmyslová 1479, Chrudim)

Místo výkonu práce: Chrudim
NÁPLŇ PRÁCE: instalace a uvádění strojů do provozu, provádění záručního a pozáručního servisu u zákazníka, provádění oprav v sídle firmy.
POŽADAVKY: SOU/SŠ v oboru elektro, dobrá orientace v elektronických schématech, platná vyhláška 50/78b, § 6; řidičský průkaz skupiny B, ochota cestovat, znalost AJ/DE výhodou, samostatnost, flexibilita, spolehlivost
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: příspěvek na stravování, služební mobil, osobní ohodnocení, zázemí silné a stabilní společnosti

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle Po-Pá: 7:30 - 15:30 hod nebo na e-mailové adrese.

Informace o společnosti U2K s.r.o.

U2K s.r.o.
Průmyslová 1479
Chrudim
53701
IČO: 2041791
aktualizováno před 3 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Servisní technik - elektro - technici elektronici přístrojů, strojů a zařízení

U2K s.r.o.
Průmyslová 1479 1479
Chrudim