Servisní technik (m,ž) - ostatní řemeslní pracovníci a pracovníci v dalších oborech jinde neuvedení, Ústí nad Labem

Výroba a provoz / Servisní technik (m,ž) - ostatní řemeslní pracovníci a pracovníci v dalších oborech jinde neuvedení

Společnost Koncept FAST s.r.o.

Místo pracoviště Stříbrnická 3030, Ústí nad Labem
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Servisní technik (m,ž) - ostatní řemeslní pracovníci a pracovníci v dalších oborech jinde neuvedení (Stříbrnická 3030, Ústí nad Labem)

Náplň práce:
Montáž a servis měřidel (bytových vodoměrů, kalorimetrů, měřičů tepla), odečty měřidel, administrativní činnost v rámci servisu. Práce v terénu (bytové a nebytové prostory).
Místo výkonu Ústí nad Labem, Praha a okolí
Požadujeme:
Vzdělání střední odborné s výučním listem - nejlépe technického směru. (výhodou znalosti z oboru instalatérského)
Manuální zručnost a pečlivost, zodpovědný přístup, loajálnost a flexibilnost, komunikační schopnosti, řidičské oprávnění skupiny B
Nabízíme:
Podporu ze strany kolegů - rádi vás naučíme vše potřebné, možnost zaměstnání na dobu neurčitou, zajímavou a perspektivní práci, stabilní zázemí úspěšné společnosti, přátelský kolektiv, 5 týdnů dovolené.
Kontakt: pouze telefonicky, e-mailem

Informace o společnosti Koncept FAST s.r.o.

Koncept FAST s.r.o.
Stříbrnická 3030
Ústí nad Labem
40011
IČO: 45357811
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Servisní technik (m,ž) - ostatní řemeslní pracovníci a pracovníci v dalších oborech jinde neuvedení

Stříbrnická 3030 3030