Šič / šička - švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech, Dobruška

Výroba a provoz / Šič / šička - švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

Společnost JECH CZ s.r.o.

Místo pracoviště Nádražní 481, Dobruška
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 26 000 - 34 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Šič / šička - švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech (Nádražní 481, Dobruška)

Kontakt telefonicky PO-PÁ od 8:00 do 16:00 hodin, e-mailem na adresu nebo osobně na pracovišti.

Požadujeme: vzdělání v oboru a praxi.
Náplň práce: šití a sváření potahů na sedací nábytek.
Nabízíme: práci na HPP, zajímavou tvůrčí práci, velmi příjemné pracovní prostředí, motivující mzdové podmínky, zaměstnanecké benefity, vzdělávání.
Nástup možný ihned.

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti JECH CZ s.r.o.

JECH CZ s.r.o.
Nádražní 481
Dobruška
51801
IČO: 25930818
aktualizováno před asi měsícem