Skladníci, manipulanti - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Valašské Meziříčí

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Skladníci, manipulanti - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost Tréves Perfoam s.r.o.

Místo pracoviště Solární 870, Valašské Meziříčí
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 26 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladníci, manipulanti - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Solární 870, Valašské Meziříčí)

SKLADNÍCI, MANIPULANTI

NÁPLŇ PRÁCE: práce ve skladovacích prostorách, manipulace se zbožím, zásobování výroba materiálu, nakládka/vykládka materiálu, účast na inventurách a další
POŽADUJEME: VZV oprávnění
NABÍZÍME: příspěvek na dopravu, stravenky, flexi pasy, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené
První kontakt: telefonicky na čísle 771 232 402 v pracovní dny od 8:00-14:00 nebo emailem na adrese
ov. 4.4.

Informace o společnosti Tréves Perfoam s.r.o.

Tréves Perfoam s.r.o.
Solární 870
Valašské Meziříčí

IČO: 63908514
aktualizováno před asi měsícem

Další pracovní nabídky v okrese Vsetín v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz

Všechny pracovní inzeráty v okrese Vsetín v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz