Autolakýrníci, autolakýrníci - přípraváři - lakýrníci automobilů a jiných vozidel, Valašské Meziříčí

Výroba a provoz, Služby / Autolakýrníci, autolakýrníci - přípraváři - lakýrníci automobilů a jiných vozidel

Společnost Autocentrum Lukáš s.r.o.

Místo pracoviště Masarykova 752, Valašské Meziříčí
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 35 000 - 45 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Autolakýrníci, autolakýrníci - přípraváři - lakýrníci automobilů a jiných vozidel (Masarykova 752, Valašské Meziříčí)

AUTOLAKÝRNÍCI, AUTOLAKÝRNÍCI - PŘÍPRAVÁŘI
Hledáme autolakýrníka, aut. přípraváře pro značkový servis Škoda, VW, Citroën, KIA (lakování
všech značek), vyučení v oboru výhodou.
Požadujeme: praxi v oboru, samostatnost, pečlivost, preciznost, ŘP sk. B.
Náplň práce: provádění kompletního procesu lakování vozidel a zajišťování přípravných prací,
příprava vozů před lakováním, lakování vozů a dílů.
Nabízíme: proškolení v oboru, příspěvek na stravování, možnost nadstandardního výdělku,
výhodný nákup produktů značek zaměstnavatele.
První kontakt: telefonicky na čísle 737 238 670 v po-pá v době od 8:00-15:30 hodin nebo
e-mailem na
ov. 11.3.

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Autocentrum Lukáš s.r.o.

Autocentrum Lukáš s.r.o.
Masarykova 752
Valašské Meziříčí
75701
IČO: 26824108
aktualizováno před asi 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Autolakýrníci, autolakýrníci - přípraváři - lakýrníci automobilů a jiných vozidel